O Nás

 

 

Penzion Derivia - ubytování Brno

 

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho penzionu. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem, vybavení penzionu a ochotnému personálu schopni uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať už na jednu či více nocí, věříme, že Vám Derivia penzion Brno co nejpříjemněji nahradí domov.

 

Penzion Derivia Brno je malý a příjemný penzion v centru. V rámci lokality Brno centrum, patříme mezi nejlépe situovaná ubytování. V našem penzionu budete přímo uprostřed všeho dění, na dosah všech důležitých institucí i zábavních možností. Zároveň si však můžete klidně odpočinout bez zbytečného hluku a vychutnat pobyt v příjemně zařízených a vybavených pokojích.

Abychom vás seznámili blíže i s krásným jihomoravským krajem a ušetřili vám práci s vlastním organizováním poznávacího nebo kulturního vyžití, velmi rádi vám nabídneme širokou paletu fakultativních výletů. Samozřejmě pro vás zajistíme velmi oblíbené výlety po jižní Moravě s návštěvou vinných sklepů a ochutnávkou vína. Milovníkům historie doporučíme a zajistíme návštěvu kulturních památek, hradů a zámku v blízkém i širším okolí. Dokážeme pro vás zajistit vstup na významné či zajímavé divadelní, hudební či taneční akce. Rádi si vyslechneme vaše přání a pokusíme se jej splnit do posledního podrobnosti.

Pokud hledáte penziony v Brně, seznamte se blíže i s naší nabídkou. Jsme si jisti, že vám můžeme nabídnout ubytování ve velmi příjemném prostředí.