Aktuality

Ubytování v Brně - penzion Derivia

 

Pokud uvažujete o cestě na jižní Moravu, zvláště pak přímo do Brna, můžeme vám pro pobyt doporučit Penzion Derivia Brno. Tento malý a příjemný penzion v centru patří mezi nejlépe situovaná ubytování. Všechny nabízené pokoje jsou laděny v příjemných odstínech a jsou plně vybavené pro váš odpočinek a relaxaci. Single pokoje, pokoje dvou a třílůžkové mají každý své vlastní sociální zázemí. K dispozici je telefon, připojení k internetu i vlastní TV. Společné prostory vnitřní i venkovní jsou vám rovněž kdykoli k dispozici k příjemnému posezení. Pokud vás unaví samotné město nebo služební povinnosti, můžete kdykoli využít v přízemí penzionu služeb kavárny a lobby baru. Samozřejmě jste zváni i k návštěvě naší stylové restaurace.

V rámci rozšířené nabídky služeb vám kromě komfortního ubytování mohou předložit i množství doplňkových služeb, které jistě zpříjemní váš pobyt. Umožní relaxovat a vychutnat si všechny výhody krásného města Brna. V rámci relaxace doporučujeme služby fyzioterapeutky, které je vám k dispozici kdykoli přímo v penzionu.

V rámci komplexních služeb je zde i nabídka fakultativních výletů přímo na míru včetně velmi oblíbených výletů po jižní Moravě s návštěvou vinných sklepů a ochutnávkou vína. Milovníkům historie může být zajištěna návštěva kulturních památek, hradů a zámku v blízkém i širším okolí.

Pro veškeré výlety a doplňkové cestovní služby, o váš bezpečný a pohodlný příjezd na určené místo se postarají profesionální řidiči. Hotelové řidiče můžete využít nejen pro volný čas, ale i v rámci pohodlnějšího plnění služební obchodní cesty.

Penzion Derivia si zakládá nejen na dobrém vkusu a vybavení, ale zejména na profesionálním vystupování, znalosti anglického jazyka, flexibilitě, spolehlivost i patřičné kultuře oblékání a vystupování.

Pokud hledáte penziony v Brně, seznamte se blíže i s touto nabídkou. Jsme si jisti, že vám mohou nabídnout ubytování ve velmi příjemném prostředí a mnoho doplňkových služeb jako samozřejmý bonus navíc.

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost a informovanost. Proto zde pro Vás uveřejníme aktuality o dění a změnách v Penzion Derivia.

Výlety po jižní Moravě

Rádi pro Vás zajistíme výlety po jižní Moravě s návštěvou vinných sklepů a ochutnávkou vína. Nebo jakýkoli jiný výlet dle vašeho přání. Ochotný personál pro Vás velice rád najde i podrobné trasy pro bezpečné dojetí do cíle.
celý článek